ECE-A1HKG220
MFR.Part #
ECE-A1HKG220
JLCPCB Part #
C5114186
Package
Plugin,D8xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 121mA@100kHz 22uF 3.5mm 50V 7mm 8mm ±20% 插件,D8xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS