ERJ-P14J3R0U
MFR.Part #
ERJ-P14J3R0U
JLCPCB Part #
C3920290
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 3Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS