ERJ-P03D1150V
MFR.Part #
ERJ-P03D1150V
JLCPCB Part #
C3920675
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS