ECE-A0GKA470
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECE-A0GKA470
JLCPCB Part #
C1591618
Package
Plugin,D4xL7mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 1000hrs@85℃ 34mA@120Hz 47uF 4V 4mm 7mm ±20% Plugin,D4xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS