ERJ-P14F8253U
MFR.Part #
ERJ-P14F8253U
JLCPCB Part #
C4308251
Description
-55℃~+155℃ 500mW 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS