SG73P2ERTTD78R7F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD78R7F
JLCPCB Part #
C6295630
Description
-55℃~+155℃ 750mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS