ERJ-P14F8251U
MFR.Part #
ERJ-P14F8251U
JLCPCB Part #
C4247702
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS