ERJ-U08F4532V
MFR.Part #
ERJ-U08F4532V
JLCPCB Part #
C1013701
Description
-55℃~+155℃ 250mW 45.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS