ERJ-U12D1741U
MFR.Part #
ERJ-U12D1741U
JLCPCB Part #
C1700112
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS