ERJ-P14D35R7U
MFR.Part #
ERJ-P14D35R7U
JLCPCB Part #
C4061005
Description
-55℃~+155℃ 35.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS