ERJ-P14D3092U
MFR.Part #
ERJ-P14D3092U
JLCPCB Part #
C4109076
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS