ERJ-U14D8061U
MFR.Part #
ERJ-U14D8061U
JLCPCB Part #
C4294123
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.06kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS