ERJ-P06F7321V
MFR.Part #
ERJ-P06F7321V
JLCPCB Part #
C4000123
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS