ERJ-H3QD1R24V
MFR.Part #
ERJ-H3QD1R24V
JLCPCB Part #
C5687934
Description
-55℃~+175℃ 1.24Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS