RK73H2ATTD7154F
MFR.Part #
RK73H2ATTD7154F
JLCPCB Part #
C5725791
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.15MΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS