ERJ-P06F1331V
MFR.Part #
ERJ-P06F1331V
JLCPCB Part #
C4037928
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS