ERJ-H3EF1823V
MFR.Part #
ERJ-H3EF1823V
JLCPCB Part #
C3939515
Description
-55℃~+175℃ 125mW 182kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS