ERA-6KEB4423V
MFR.Part #
ERA-6KEB4423V
JLCPCB Part #
C4037595
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS