ERJ-U08F34R8V
MFR.Part #
ERJ-U08F34R8V
JLCPCB Part #
C4043008
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS