ERJ-H3ED3301V
MFR.Part #
ERJ-H3ED3301V
JLCPCB Part #
C4338082
Description
-55℃~+175℃ 125mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS