ERJ-XGNJ5R6Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ5R6Y
JLCPCB Part #
C4250771
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 31mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS