ERJ-H2RF6342X
MFR.Part #
ERJ-H2RF6342X
JLCPCB Part #
C4071849
Description
-55℃~+175℃ 100mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS