ERA-8ARB7322V
MFR.Part #
ERA-8ARB7322V
JLCPCB Part #
C3963148
Description
-55℃~+155℃ 250mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS