ERJ-H2RF6341X
MFR.Part #
ERJ-H2RF6341X
JLCPCB Part #
C4276831
Description
-55℃~+175℃ 100mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS