ERJ-HP6D1073V
MFR.Part #
ERJ-HP6D1073V
JLCPCB Part #
C5634898
Description
-55℃~+175℃ 107kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS