ERJ-H2RF5362X
MFR.Part #
ERJ-H2RF5362X
JLCPCB Part #
C4199436
Description
-55℃~+175℃ 100mW 53.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS