ERJ-U1TJ243U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ243U
JLCPCB Part #
C1861108
Description
-55℃~+155℃ 1W 24kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS