ERJ-H2RF2370X
MFR.Part #
ERJ-H2RF2370X
JLCPCB Part #
C4258255
Description
-55℃~+175℃ 100mW 237Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS