ERJ-U6RD4222V
MFR.Part #
ERJ-U6RD4222V
JLCPCB Part #
C1882387
Description
-55℃~+155℃ 125mW 42.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS