ERJ-H2RF1963X
MFR.Part #
ERJ-H2RF1963X
JLCPCB Part #
C4141788
Description
-55℃~+175℃ 100mW 196kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS