ERJ-H2RF1961X
MFR.Part #
ERJ-H2RF1961X
JLCPCB Part #
C4084009
Description
-55℃~+175℃ 1.96kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS