ERJ-U14F1R54U
MFR.Part #
ERJ-U14F1R54U
JLCPCB Part #
C1860561
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.54Ω 400V 500mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS