ERJ-U03F2402V
MFR.Part #
ERJ-U03F2402V
JLCPCB Part #
C4164927
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS