ERJ-6RBD1912V
MFR.Part #
ERJ-6RBD1912V
JLCPCB Part #
C4224048
Description
-55℃~+125℃ 100mW 19.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS