ERJ-H2RF1801X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-H2RF1801X
JLCPCB Part #
C3962916
Package
0402
Description
-55℃~+175℃ 1.8kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS