ERJP06F62R0V
MFR.Part #
ERJP06F62R0V
JLCPCB Part #
C543528
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS