ERJ-U08F1910V
MFR.Part #
ERJ-U08F1910V
JLCPCB Part #
C1859943
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 250mW 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS