ERJ-12NF8203U
MFR.Part #
ERJ-12NF8203U
JLCPCB Part #
C20019383
Description
-55℃~+155℃ 750mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS