ERJ-H2RF1432X
MFR.Part #
ERJ-H2RF1432X
JLCPCB Part #
C4145684
Description
-55℃~+175℃ 100mW 14.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS