ERJ-U06F22R6V
MFR.Part #
ERJ-U06F22R6V
JLCPCB Part #
C1013328
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS