ERJ-S1TJ510U
MFR.Part #
ERJ-S1TJ510U
JLCPCB Part #
C2143216
Description
-55℃~+155℃ 1W 51Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS