ERJ-U0XF9102Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF9102Y
JLCPCB Part #
C1512446
Description
-55℃~+125℃ 31mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS