ERJ-H2RF10R5X
MFR.Part #
ERJ-H2RF10R5X
JLCPCB Part #
C4224239
Description
-55℃~+175℃ 10.5Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS