ERJ-H2RD30R1X
MFR.Part #
ERJ-H2RD30R1X
JLCPCB Part #
C6034774
Description
-55℃~+175℃ 100mW 30.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS