ECW-H10162RHV
MFR.Part #
ECW-H10162RHV
JLCPCB Part #
C3792360
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6nF 1kV ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS