ERJ-H2GJ2R0X
MFR.Part #
ERJ-H2GJ2R0X
JLCPCB Part #
C4337656
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 100mW 2Ω Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS