ERJ-U12F2430U
MFR.Part #
ERJ-U12F2430U
JLCPCB Part #
C4193736
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS