ERA-6KEB1183V
MFR.Part #
ERA-6KEB1183V
JLCPCB Part #
C4292780
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS