ERJ-H2CF3R24X
MFR.Part #
ERJ-H2CF3R24X
JLCPCB Part #
C7184095
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 100mW 3.24Ω Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS