ECE-A1CN102U
MFR.Part #
ECE-A1CN102U
JLCPCB Part #
C5114168
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 12.5mm 16V 2000hrs@85℃ 25mm 560mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS